тв-шоу форум

Слободен форум за секоја возраст.Регистрирајте се за да доживеете голема забава.Благодариме на вниманието
 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правила....

Go down 
АвторПорака
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Правила....   Вто Мар 25, 2008 10:38 am

Правилата се вика:

1.Да не се навредуваат ЧПП исто така и да не ги провоцирате.
2.Забрането е рекламирање на други форуми.
3.Бидете пристојни.
4.Да користете Македонски јазик бидеќи мислењата ќе ви бидат избришани..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Re: Правила....   Вто Мар 25, 2008 12:59 pm

5.Можете да одговарате на теми
6.Можете да правите Теми
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Re: Правила....   Вто Мар 25, 2008 2:02 pm

7.Можете да користите смешковци.
8.Можете да користите потпис.
9.Рекламирајте не!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Re: Правила....   Пет Мар 28, 2008 1:44 pm

10. И да користите сликчиња на секоја тема немојте првото да ви останува ќе се важи Важна Тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Re: Правила....   Пон Мар 31, 2008 11:33 am

Admin напиша:
10. И да користите сликчиња на секоја тема немојте првото да ви останува ќе се важи Важна Тема
Средено е и то нема повеќе да се важи за важна тема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Правила....   

Вратете се на почетокот Go down
 
Правила....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
тв-шоу форум :: Се за форумоф :: Правила-
Отиди до: