тв-шоу форум

Слободен форум за секоја возраст.Регистрирајте се за да доживеете голема забава.Благодариме на вниманието
 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилена марка

Go down 

Омилена Марка
Сони Ериксон
0%
 0% [ 0 ]
Нокиа
0%
 0% [ 0 ]
Сагем
0%
 0% [ 0 ]
Самсунг
0%
 0% [ 0 ]
Лг
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 0
 

АвторПорака
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Омилена марка   Чет Мар 27, 2008 1:11 pm

Која е вашата омилена марка.?Мојата е СЕ


Последната промена е направена од Admin на Пет Мар 28, 2008 1:02 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
alek_messi
Јуниор
Јуниор


Број на мислења : 3
Registration date : 2008-03-28

ПишувањеПредмет: Re: Омилена марка   Пет Мар 28, 2008 12:52 pm

Nokia
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Омилена марка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
тв-шоу форум :: Компјутери и хардвери :: Мобилно телефони-
Отиди до: