тв-шоу форум

Слободен форум за секоја возраст.Регистрирајте се за да доживеете голема забава.Благодариме на вниманието
 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилени предмети

Go down 
АвторПорака
IceshooteR
Јуниор
Јуниор


Број на мислења : 3
Registration date : 2008-03-27

ПишувањеПредмет: Омилени предмети   Чет Мар 27, 2008 11:10 am

Кои ви се омилени предмети пишувајте овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени предмети   Чет Мар 27, 2008 11:11 am

Мене ми се сите а тебе?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
IceshooteR
Јуниор
Јуниор


Број на мислења : 3
Registration date : 2008-03-27

ПишувањеПредмет: Re: Омилени предмети   Чет Мар 27, 2008 11:12 am

Мене омилени ми се Историја,Физичко и Географија.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилени предмети   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилени предмети
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
тв-шоу форум :: Животот во македонија :: Образование и Наука-
Отиди до: