тв-шоу форум

Слободен форум за секоја возраст.Регистрирајте се за да доживеете голема забава.Благодариме на вниманието
 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Омилен Оператор

Go down 

Омилен Оператор
Космофон
0%
 0% [ 0 ]
Т-мобиле
0%
 0% [ 0 ]
мобимак
0%
 0% [ 0 ]
Германос
0%
 0% [ 0 ]
Вип
0%
 0% [ 0 ]
Фрог
0%
 0% [ 0 ]
други
0%
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 0
 

АвторПорака
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Омилен Оператор   Пет Мар 28, 2008 12:55 pm

Кој ви е омилен оператор? мене ми е Космофон
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
 
Омилен Оператор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
тв-шоу форум :: Компјутери и хардвери :: Мобилно телефони-
Отиди до: