тв-шоу форум

Слободен форум за секоја возраст.Регистрирајте се за да доживеете голема забава.Благодариме на вниманието
 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Радио.......

Go down 
АвторПорака
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Радио.......   Пон Мар 31, 2008 2:59 pm

На порталот додека го разгледувате има наместено радио од страницата
http://radionapafkani.tk
кул радио овде оставајте коментари јас сум без коментари


Последната промена е направена од Admin на Вто Апр 01, 2008 12:39 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
StefanShooter
Администатор
Администатор
avatar

Број на мислења : 46
Age : 21
Местолокација : Прилеп марино маало
Registration date : 2008-03-25

ПишувањеПредмет: Re: Радио.......   Пон Мар 31, 2008 3:01 pm

еве ви пристап[url=http://napafkani.listen2myradio.com/]http://napafkani.listen2myradio.com/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://tv-show.macedonianforum.net
 
Радио.......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
тв-шоу форум :: Се за форумоф :: Општо-
Отиди до: