тв-шоу форум

Слободен форум за секоја возраст.Регистрирајте се за да доживеете голема забава.Благодариме на вниманието
 
HomePortalCalendarGalleryПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Visitor messages | Профил | Statistics | Friends | Contact | Character sheet

Се за StefanShooter

Male
 
Scorpio
 
Buffalo
 
Број на мислења :
46
 
Birthday :
1997-11-02
 
Age :
20
 
Местолокација :
Прилеп марино маало
 
Job/hobbies :
Kanter strajk
 
Humor :
хахахехеахахахе
 
Registration date :
2008-03-25
 
StefanShooter
avatar
Rank: Администатор
Администатор
StefanShooter friends
StefanShooter has no friends yet